Кина Нежните и супер светло wheelset снабдувачот и Фабрика | Abyea
  • Welcome to ABEYA CHINA

Нежните и супер светло wheelset


детали за производот

Тагови производ

Функција
"Тежина: 360 г / двојки
Големина: 12 инчи
Hub: Две запечатени лежишта
Рим: Јаглерод двоен ѕид
O.LD: 85/90/95 / 100mm"

373 400_6 373 400_3 373 400_2

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ