Кина чакал рамка снабдувачот и Фабрика | Abyea
  • Welcome to ABEYA CHINA

чакал рамка


детали за производот

Teck влечење

Тагови производ

спецификации

Големина: 43cm, 47cm, 50cm, 53cm, 56cm
12mm Thru-оска предна и задна
Fit до 40 степени гуми
68mm навој дното заградата
28,6 фронт Derallieur менгеме
Seatpost: 27.2mm
Вклучува: Рамка / Вилушка / Слушалки
Боја: сива
Тежина: 2.5kg ( големина: 50mm)

PS: Ние нудиме сопствени геометрија, контактирајте со нас за да дознаете повеќе.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Gravel_Chart