• Welcome to ABEYA CHINA

Контактирајте не

ABYEA (CHINA) тргување CO., LTD

адреса

ROOM 405, BALING CHUANGYE DASHA

MINZHI STREET, LONGHUA DISTRICT

SHENZHEN, GUANGDONG. 518131

телефон

 + 86-0755-82513636

+86-0755-82513639

 + 86-0755-82513766 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?