Кина ABYSD004 снабдувачот и Фабрика | Abyea
  • Welcome to ABEYA CHINA

ABYSD004


детали за производот

Тагови производ

ABYSD004

Големина: 270 * 140mm

Кофа: челик / Cr-Мо / Ti / Јаглерод

ТЕЖИНА: 239g / Јаглерод


  • Претходно:
  • Следно:

  • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ