• Welcome to ABEYA CHINA

за нас

Ние сме водечки извозник во Кина (Шенжен, Гуангдонг), од областа на велосипед, велосипед делови, и велосипеди за поврзани со производи. Нашите клиенти се прошири на речиси секоја земја во текот на последните петнаесет години.

Со систем за снабдување опфаќа речиси секој велосипед-поврзани со производот, исто така, како трговско друштво, ние може да обезбеди огромни велосипед делови и професионална услуга. Ќе најдете стабилен квалитет во зависност од вашите позиционирање на пазарот.

Ние сме горди на како 15 години Златен снабдувач за Alibaba. Број на "подготвени да брод" производи се достапни. Можете да ги имаат со само еден едноставен клик. Исто така, можете да не контактирате за дополнителни кориснички сервис за вашиот бренд маркетинг.