Кина 2019 поларизирани очила за сонце за дете на снабдувачот и Фабрика | Abyea
  • Welcome to ABEYA CHINA

2019 поларизирани очила за сонце за дете


детали за производот

Тагови производ

20190916-DSC_0002 20190916-DSC_0003 20190916-DSC_0004 20190916-DSC_0005"HDO леќа технологија обезбедува јасна визија и заштита UV400.
Широко се користи: возење велосипед, трчање. Нека децата се забавуваат во активности на отворено.

Функција
-100% UV400 заштита, анти-нула
-Adjustable носот рампа и нога
-четири различни леќи за поинаква светлина ситуација
-Soft, лесна рамка меморија
-Hydrophilic носот рампа гума задржи излизгување, обезбедување на подобар контакт помеѓу очила и кожа "

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ