Кина ABUSD003 снабдувачот и Фабрика | Abyea
  • Welcome to ABEYA CHINA

ABUSD003


детали за производот

Тагови производ

ABYSD003

Големина: 245 * 150

Кофа: челик / Cr-Мо / Ti / Јаглерод

ТЕЖИНА: 206g / Јаглерод

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ